Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megkarcoltam/koptattam/ a...

Ha megkarcoltam/koptattam/ a hátlapi kametát garanciával megcsinálják?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem,milyen osszeget kellene fizetnem a javitasaert?
2014. ápr. 16. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
kamerát*
2014. ápr. 16. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:

ha van készülékbiztosításod akkor igen

minden más esetben nem


a csere elég drága mert legtöbbször a lencse a hátlapba van építve

2014. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
Nem anyaghibából fakadó sérülés, így nem garanciális a javítása. Valószínűleg csak a lencsét karcoltad meg, az kb filléres tétel, a munkadíj, ami sok lesz.
2014. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100& hogy a kamera sertetlen , csak az ot vexo lencse ( uveg) karcos ... attol meg semmi baja . az egyik osztalytarsamnak galaxy s advanceje van .... nem torodik nagyon vele csak nagyon sokat hasznalja ..... 1 het alatt vagy 10szer kiesik a zsebebol , multheten mosogatott es egyszer csak azt vette eszre hogy ott uszik a vizbe .... tehat attol a kameranak semmi baja . a fenykep minosege ugyan olyan jo ........
2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a lencse karcolodott.koszonom a valaszokat :)
2014. ápr. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!