Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normál SIM kártyáról Micro...

Normál SIM kártyáról Micro SIM-re váltás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Holnap vagy holnap után megyek telefont venni (mert 21nap múlva lejár a hűségnyilatkozat),de a mostani telefonomban normál SIM kártya van, de az újba Micro SIM kell. A számomat meg akarom tartani, és így szeretnék Micro SIM-et. Szerintetek ez lehetséged? Vagy mindenképpen új SIM-új szám? Ja és mennyibe fog kerülni a Micro SIM? Mert Tmobile honlapján csak sima kártya árát találtam

2014. ápr. 16. 22:09
 1/6 anonim válasza:
Ha levágod a szélét, az is jó. Neten van tutorial.
2014. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Vodánál ingyen cserélték, hűség idő közben. T-mobilttól pont ezért jöttem el, mert mindenért pénzt kérnek.
2014. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
E-bay en kb potom 5-6száz forintért lehet venni micro sim vágó cucmót ami olyan mint valami tűzőgép XD
2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én azért nem szivesen állnék neki vagdosni a sim kártyámat, mert ahogy magamat ismerem biztos elrontom :D
2014. ápr. 17. 00:24
 5/6 A kérdező kommentje:

"Amennyiben meglévő előfizetéséhez történt a készülékváltás, és a telefon csak micro vagy nano SIM kártyával működik, a kártya cseréjét díjmentesen igényelheti.


Amennyiben új előfizetéssel vásárolta meg a készüléket, a megfelelő micro/nano SIM kártyát automatikusan biztosítjuk. (Erre a készülékre hivatkozva egy másik SIM kártya (hívószám) esetén nem kérhet ingyenes kártyacserét.)


Amennyiben a díjmentes kártyacserére nincs lehetőség, az ügyintézés díjáról, a mindenkor hatályos havidíjas és Domino díjszabásból tájékozódhat."-->4500/alkalom


Csak ugye a kérdés, hogy ha meghosszabbítom a hűségidőt, akkor az új előfizetésnek számít,vagy meglévőnek... :D

2014. ápr. 17. 00:43
 6/6 Zakathol ***** válasza:
Ingyen kicserélik, ne izgulj. Én is most váltottam telefont, a nanosim-et ingyen adták hozzá.
2014. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!