Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudnátok nekem írni a...

Le tudnátok nekem írni a legjobb telefonok listáját, amelyek árban is elfogadhatóak?

Figyelt kérdés
Azalatt, hogy elfogadható azt értem, hogy max 60.000 Ft körül legyen.

2014. ápr. 18. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nézz szét pár kínai oldalon.

Minidelal, pandawill stb.

100 - 140 dollár közt mesés telókat fogsz találni.

2014. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyne.. Ne hallgass az előzőre!!

Én Windowsos vagyok szóval azt ajánlom hogy nézd meg az adott árkeretig a legdrágább Lumiát :)

De ha androidost akarsz, akkor Sony Xperia SP, L, ha kicsit többet rászánsz akkor Nexus 4

2014. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőként elítélendőnek tartom, amikor valaki anélkül, hogy a legcsekélyebb ismerete lenne az adott dologról, csípőből mond véleményt, mint azt az utánam szóló tette.

Nem gondolom, hogy az általam javasolt megoldás az egyedül üdvözítő dolog, mert mindenki ott vesz telót, ahol gondol.

A magyarok 99 szézaléka például a szolgáltatójánál, vagy a plázákban. Magánügy, persze, ahogy a telefonon futó oprendszer is.

De van 1 százalék, aki talán fogékony az újra, és nyitott szemmel kérdez.

NEkik szólt a válaszom, amiből 30 ezerből csúcs telefont lehet szerezni.

2014. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) És a BlackBerry Z10-ről mi a véleményetek?
2014. ápr. 18. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be a blackberry, de kinek mi:)

én sony sp-t , vagy lumiákat ajánlok

2014. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!