Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia l használók! A...

Sony xperia l használók! A mobil vagy az én hibám?

Figyelt kérdés
Néhán yhete vettem egy sony xperia l-et. Már kétszer volt szervizben azért mert csak úgy (semmi külömöset nem csináltam) megállt az egész telefon és nem reagált semmire. Vártam fél órát is de semmi. Kivettem az aksit utánna bekapcsoltam de ugyanúgy megállt az egész. A szervizben megcsinálták de ugyanúg ymegállt. Mi a baja? Én terheltem túl vagy szoftverhiba? Ha valakineik volt már ilyen akkor modja már meg hogy mi a hiba.
2014. ápr. 18. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sony. Nem kell ezen csodálkozni. Nem értenek a telefonokhoz sem. Hiba volt szétmenni az ericssontól.
2014. ápr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ennek lehet valamit csinálni vagy ez ilyen lesz? Mert ez azért már mégis nonszensz.
2014. ápr. 19. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!