Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefonokba van...

Milyen mobiltelefonokba van gyárilag Geo-magnetic szenzor? Magasságmérő kéne nekem ami pontos adatot ad nekem, és nem csak egy körülbelüli értéket, amit a GPS közvetít.

Figyelt kérdés

#magasságmérő #Geo-mágnesen szenzor
2014. ápr. 19. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gps is pontos értéket ad.
2014. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A GPS 5-10 métereket téved. Mobiltelefontól jobb teljesítményt nem várhatsz, akármilyen csúcsmobil...
2014. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez határ 1 méter alatt van. Lehet az én telefonom jó.


Vegyél magasság mérőt. Speciális dolghoz, speciális eszköz.

2014. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint nincs ilyen mobiltelefon, ez egy nagyon speciális követelmény. Vegyél célrendszert.


#3: "Nálam ez határ 1 méter alatt van."

Nem, nincs. Még professzionális célokra szánt (térinformatika) eszközök is méter feletti pontatlanságot adnak úgy, hogy több rendszert (GPS mellett az orosz GLONASS, illetve műholdas korrekciós adatokat nyújtó EGNOS) is használnak a helyzetmeghatározáshoz, pedig azok fázisméréses módszert alkalmaznak, amely pontosabb, mint a "mezei" vevők által használt távolságmérésen alapuló. Méter alatti (egészen pontosan pár centiméteres) pontatlanság csak DGPS (két vevő szükséges, egyik egy _pontosan_ ismert helyen) módszerrel, vagy a GPS alappontok által biztosított korrekciós adatok felhasználásával lehetséges (ez utóbbi egyébként fizetős szolgáltatás).

2014. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat....Akkor melyik készülékbe van?

samsung galaxy S4 az tuti....ezen kívül?

2014. ápr. 19. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Mind1ik telefon amiben van gps tudja.
2014. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen,de vannak olyan mobilok,amibe van geo-magnetic szenzor!

Erre lettem volna kíváncsi , hogy melyek azok a típusok amibe ilyen szenzort beleszereltek!

Konkrétan Galaxy S4...ebbe tuti, hogy van!

2014. ápr. 19. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Geo-magnetic szenzor iránytű alkalmazásokhoz jó. Rákerestem, de nyomát sem láttam annak, hogy a magasságméréshez köze lenne.
2014. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Geo-magnetic vagy földmágnesesség mérő szenzor.


Egyébként pont tegnap néztem a buszmegálló mellett álltam 2 méterre, és a googlemapsot a telefonommal hol is állok. Pontosan odarakott ahol voltam. :D

2014. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem magasság miatt kell! Sárkány repüléshez.Ismerősöm is a telefonját használja(Galaxy S4) és pontos értéket ad,hogy milyen magasan van.
2014. ápr. 24. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!