Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ajánlani Sony...

Tudnátok nekem ajánlani Sony Xperia Z-hez fájlkezelő alkalmazást Pc-re? (Kifejtve)

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Okostelefonok terén, sajnos amatőrnek számítok. Nemrég vásároltam egy Sony Xperia Z-t, és az lenne a problémám, hogy hiába csatlakoztatom USB-n a telefonom, még az SD kártyát sem ismeri fel a pc-m szoftver nélkül. Ergo: háttértárként sem!


Mivel egyelőre nincs lehetőségem router vásárlására - pedig nem lenne nagy kiadás -, így eme manuál lehetőségre kell fanyalodnom, hogy legalább a memóriakártyán keresztül csereberélhessem fájljaimat (javarészt képek, zenék).

Eddig a MobileGo nevű programmal próbálkoztam, de sajnos az sem ismerte fel a készülékem típusát, csupán azt, hogy Sony gyártmány. (Yay!) -.-'


Tudnátok ajánlani valamilyen programot? (Hiába bújtam a hálót, egyéb szoftvert nem igazán találtam! )


Pacsi minden válaszadónak!



#Sony Xperia Z #fájlkezelő alkalmazás
2014. ápr. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz semmi különös. Mikor csatlakoztatod, a telefonon lennie kellene 1 vagy több USB opciónak. Ott bökj arra, amelyik fájlok másolására ad lehetőséget.
2014. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csupán a Pc ("nagyhatalmú" windows varázsló) reagál, a telefon nem.

Ám, amire felfigyeltem az imént, egy újabb próba alkalmával:

Csatlakozáskor - és a varázsló megjelenése, valamint "az eszköz nem fog megfelelően működni" üzenet előtt - lent a buborékban az írta egy pillanatra: "MTP device". Mondd ez valamit valakinek?

2014. ápr. 19. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor kapcsold ki a Fejlesztői lehetőségeknél az USB hibakeresést. Vagy az egész Fejlesztést.

/nem biztos, hogy szó szerint így van fordítva, hasonlót keress a Beállítások menü végén/


Aztán csatlakoztasd a géphez.

2014. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy az USB PORT a hibás. Nekem is hasonló jellegű problémám volt. Egyébként pedig: töltsd le a Sony Pc Companiont!

Az felfogja ismerni.

2014. ápr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!