Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gyártói garancia az benne...

A gyártói garancia az benne van a telefon dobozában (Samsung)?

Figyelt kérdés

Most Galaxy Note 2-m van és kíváncsi vagyok,hogy a gyártói garanciát én egyedül kell kitöltsem ami ugye benne van a telefon dobozában így néz ki:


[link]


Szóval én magam kitöltöm az adatokat és úgy viszem egy samsung szervízbe ha baj van a készülékkel?

Úgy értem ha a gyártói garanciát akarom használni akkor nem kell a boltba ahol vettem elmenjek,hogy ők kitöltsék vagy valami ilyesmi.

Meg hallottam valami olyant,hogyha regisztrálsz akkor hosszabbodik az eredeti samsungos gari,csak azt nem értem,hogy pontosan hol regisztrálok? :D



2014. ápr. 20. 19:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na mind1 megtaláltam a termékregit
2014. ápr. 21. 10:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a román szervizben csak a hivatalos romániai garanciával rendelkező telefonokat javítják - kollégám ezzel szívta meg, magyar viszonylatban. Végül azért happy end lett a vége, de ennek rengeteg telefonálás, idegeskedés, és utánajárás volt az ára - és csak a Samsung szerviz "jófejségén" múlt, hogy így alakult. Garancia hosszabbítást szerintem csak úgy tudsz csinálni (odakint), ha eleve Romániába szánt példányt veszel - persze, lehet, hogy tévedek, de ne vedd alapnak, hogy van.

Elmondom, normális helyen hogy működik a garancia papírozás: bemész a boltba, megveszed a telefont, eladó kérdés nélkül kitölti a papírt, lepecsételi, és visszarakja a dobozába (már ha egyáltalán ott volt, van, amelyikhez külön rögzítik egy kis tasakban). Internetes rendelésnél is eleve kitöltve kapja meg az ember, nem kell utána rohangálnia. Azt úgyis látod, hogy szórakoztak-e a telefonnal, mivel azok rendszerint külön lefóliázva kerülnek a dobozba.

2014. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bp1985 ***** válasza:
Tipp: Nem vásárolsz sufni gsm boltba.
2014. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Aham,értem szóval pl ha az emag.ro-n vásárolnák(van magyar emag.hu is :D )akkor ott eleve megkapnám valszeg kitöltve a garancialevelet?

Gondolom igen,mivel rendelésnél meg vannak adva az adatok szóval aszerint kitöltik.

Nem tudom,ha nem lesz hatalmas árkülönbség akkor mindenképp az emag-ról rendelem,aztán meglátjuk :D

De sztetek akk magyarból hozzák a készülékeket ezek ha magyar garancia van benne?

Akkor a legjobb,hogyha 2 évig gond nélkül megy a telefon és akkor ugyanúgy mind1,hogy volt-e érvényes garim vagy nem,csak ezt nem lehet tudni :D

De szoftveresen úgysem tud semmi baja lenni,mert azt ugyanúgy én is meg tudom csinálni otthon úgy,ahogy ők,szóval csak ha fizikai gondja lesz akkor van gáz,de a bolti garancia meg van,aztán remélhetőleg nem szaroznának vele.

Nekem még szerencsére nem volt olyan termék amit garanciába kellett volna vinni,remélem a Note 3-nál sem lesz gond :)

2014. ápr. 21. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!