Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy nem jön be...

Miért van az, hogy nem jön be a telefonom, mindig újraindítja magát, ha bekapcsolom? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Múltkorában egy nap egyszercsak újraindult a telefonom és ezt vagy háromszor még megcsinálta aznap.


De ma 7 órától már nem lehet rajta csinálni semmit. Fogta magát, újraindult és ha bekapcsolom(amikor beírom a pin-kódot) pár másodperc múlva megint újraindul és ez ismétlődik, ha beírom a pinkódot, már csökkentett üzemmódal is próbáltam, de mégse.


Utána kipróbáltam a repülőgépes üzemmódot, úgy már megy.

Akkor mi lehet a baja?


Először a viber-re gyanakodtam, mert azelőtt mielőtt rátettem, nem csinált ilyet, és azt hallottam, hogy másoknak fagy tőle a telefonjuk, meg szakadozik a hívás, de letöröltem, és mégis újraindult.


2014. ápr. 21. 00:00
 1/4 anonim válasza:
Milyen alkalmazásokat töltöttél le rá? Nem lehet hogy arról valami vírus?
2014. ápr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A viberen kívül kitöröltem még egy múltszerdán letöltött játékot. Az facebookon is lehet játszani, és ott írta, hogy telefonon is elérhető. Azt nem hiszem. Mikor kitöröltem, még mindig újraindult.

Van még 5 alkalmazásom, de azok már régóta rajtavannak.

2014. ápr. 21. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Repülőgépes módból próbáld meg a gyári beállitások visszaállitása menűpontot.
2014. ápr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de még mindig csak újraindul.
2014. ápr. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!