Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 képernyőcsere házilag...

Iphone 4 képernyőcsere házilag/mennyibe kerülne szervízben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Történt egy kis baleset a telómmal. A 6 éves kishugom nagy valószínűséggel leszedte róla a fóliát, (persze én ezt mit sem tudván) majd a kulcs, és egyéb tárgyak melletti hánykolódásban a táskámban még aznap délután durván összekarcolódott.:s arra lennék kiváncsi, hogy szervízben mennyiért cserélnék ki? Illetve láttam, hogy neten lehet venni alkatrészeket, csak félek hogy elrontanám a készüléket szerelgetés közben.

Válaszaitokat előre is köszöm!



2014. ápr. 21. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
15-20 ezer Ft. Az a baj, hogy általában nem cserélik, ki csak az érintő panelt, hanem még pluszba az LCD-t is. Két dolgot ajánlok. 1. Vedd meg te valahol az érintő panelt és rakdasd be. Vagy cseréltes ki a panelt+ az LCD-t kb. 18 E. Ft-ért majd add el a régi kijelződet 8-10 ezer forintért.
2014. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh tehat ha kulon megveszem hozza az "alkatreszeket" attol meg szervizben kicserelik?
2014. ápr. 22. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. A support díjat fogják felszámítani. Nyilván ez üzletenként változó. Az iCenterben 1500Ft/óra+alapdíj, ami attól függ, hogy mit cserélnek ki. Szerintem gsm-be cseréld ki, mert erre úgy sincs garancia. (Van, de ha csak kijelzőt veszel, és bármilyen fizika sérülés történik vele, akkor nincs, tehát semmit nem ér.) és ott nyilván olcsóbb, de nem olyan megbízható mint egy Apple Premium Reseller boltban.
2014. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!