Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android help? (Kérdésed túl...

Android help? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Segítség kellene a google playből telepített játékok hová települnek?

Az obb vagy data mappa?

Az kellene megtudnom hogy lehet e valahogy kimenti ezeket hogy más telefonra át tudjam rakni.

De az apk-jukat sem találom sehol.

Ami elindítja apk az telepíteni is tudd másik telefonon?

akkor ezt kell átmásolni? meg a datájukat hogy menejen másik mobilon?

Az indítotó apk-k meik mappában vannak?



2014. ápr. 22. 10:45
 1/4 TakerNet3G válasza:
Szia, ha arra gondolsz, hogy a játékmentéseidet másolod fel a másik telefonra, azt szerintem felejtsd el, az sd kártyán lévő fájlok, csak az app egyes grafikai részét tartalmazzák, vagy az egészet, néhán az obb mappában, de legtöbb nem. A játékállás a system mappa, data, stb stb. Valahol ott, de szerintem nem igazán lehet megoldani.
2014. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem játék állás,mentés hanem az egész játékot.
2014. ápr. 23. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
/data/app, ha nincs root jogod, akkor total commanderben rányomsz, hogy telepített alkalmazások, és átmásolod az SD-re. A data az a fáljrendszer gyökerében van, nem az SD-n.
2014. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az apk-k a /data/data mappában vannak, de azt root nélkül nem tudod elérni.

Viszont apk-t letölthetsz bárhonnan.

A mentést pedig át tudod másolni...(Általában a /Android/data vagy a /Android/obb mappában van, de az is lehet, hogy az SD-kártya gyökerén.)

2014. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!