Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorban tudok nem telenoros...

Telenorban tudok nem telenoros, hanem független készüléket javíttatni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a Telenorban kell készüléket javítani, hanem a márka szervízében.
2014. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Várom a választ a kérdésemre. Köszönöm.
2014. ápr. 22. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:

"Várom a választ a kérdésemre. Köszönöm."


Az első miért nem válasz? Szerinted a telenor szerviz? Idióta.

2014. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bp1985 ***** válasza:
A telenor nem szerviz, hanem szolgáltató.
2014. ápr. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Telenor üzleteiben a Telenorban vásárolt készülékeket veszik át, ha gond van vele. Az üzletből pedig elszállítják a szervizbe a készüléket.
2014. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 telóm, egy telenor-os és egy t-mobile-os. Lakhelyemen telenor üzlet van, t-mobile-os nincs. Bementem a t-mobile függő telómmal mert gond volt vele, mondtam is, hogy nem telenor-os és megkérdeztem hogy megcsinálják e. Azt mondták hogy megcsinálják de csak ha nem szoftveres a hiba és mellé felajánlották a függetlenítést is...
2014. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 14:14

Szolgáltatós üzlet függetlenítést ajánl más szolgáltató telefonjára????????????

Ez sántít kissé. Max van az ott dolgozónak ismerőse valami GSM-hez, ahol megcsinálják.

2014. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem volt már garancia rajta megkérdezte, de mivel a másik telefonom telenor-os ezért nem csináltattam meg. De amúgy eddig akárhány telenor üzletben voltam, mindenhol csináltak. És semmi gsm, vagy partner. Rendes telenor üzlet volt.
2014. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bp1985 ***** válasza:
0%
Telenor nem függetlenít más szolgáltatónak, meg sem tudja csinálni...
2014. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ott függetlenítették egy régi telómat. Bár nem konkrétan telenor hanem djuice-os volt. De ha nem hivatalos telenor üzletbe, hanem szerződött telenor partnerhez mész,nekik lehet megvan rá a lehetőségük.
2014. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!