Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vagy Samsumg...

Nokia Lumia 925 vagy Samsumg galaxy S3?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve Lumia 610-em van. Eléggé megszoktam, de nagyon megérett már a cserére. Úgy hallottam, az újabb Lumiák "többet tudnak". Gondolkodom, hogy megint Lumiát veszek, de a Galaxy S3 is eszembe jutott. Melyik lenne jobb? Pl. Milyen alkalmazások futnak Samsungon, ami a Lumián nem?

2014. ápr. 22. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezek futnak S3-on.


[link]

Ezek pedig Lumia 925-ön.


Ugyebár a 925-ön WP8 (hamarosan 8.1) fut, ami jóval több alkalmazást támogat, mint a mostani telefonod. Nem mellesleg szoftveresen még egy jó ideig támogatott (szemben az S3-mal).


Én a Lumiát venném a helyedben - ha már eddig is az volt - ,de ha androidos telefont akarsz, akkor az S3-nál van számos jobb ár/érték arányú készülék.

2014. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 asddaasdda ***** válasza:
22%

szerintem pedig vedd az s3 at

mert minden lumnia frissíthetőlesz wp8.1re olvass egy kicsit:)

androidra sollal jobb alkalmazások vannak

a wp meg fiatal sok javitásra szorul még


mostani telefonokon android futt ezért ink arra fejlesztenek

2014. ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Magyarországon több Windows Phone van, mint iPhone. Az alkalmazás fejlesztéshez semmi köze nincs, hogy éppen melyik rendszerből mennyit használnak, arról nem is beszélve, hogy vajon mennyit tudhatsz a Lumia 925-ről, ha még a nevét sem tudod rendesen leírni...


Kérdező: mindenképp Lumia 925-öt választanám, frissebb modell hosszan tartó támogatással, a hamarosan érkező WP8.1 már egyáltalán nem szenved gyerekbetegségekben, és az átlagfelhasználó minden alkalmazást megtalál, ami manapság fontos - vagy hivatalos, vagy alternatív verzióban.

2014. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!