Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon választás előtt állok...

Telefon választás előtt állok és ebben kérném segítségeteket. Melyiket válasszam? Miért?

Figyelt kérdés

4 telefon fér bele a keretembe:

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy Note2

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z1

A Sonyktól az tart vissza hogy az aksi nem szedhető ki,de pozitívum hogy vízálló.Az S4 hardverileg nagyon ott van de törékeny.A Note meg elég nagy és kevesebb memória is van benne.Mindegyik mellett szól pozitív és negatív dolog.Kb.4 évre tervezek most telefont venni.Fontos tényező hogy ne fagyjon,stabil legyen a rendszer.Ha nektek van ezek közül valamilyen telefonotok és azzal tapasztalatotok,megjegyzésetek nagyon szívesen meghallgatom.A válaszokat előre is köszönöm!A zöldpacsi is menni fog.



2014. ápr. 23. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha a most megjelent nokiákra gondolsz akkor azok nem voltak olyan nagyágyúk

inkább alacsonyabb árkategóriában gondolkoztak most

meg ugye valamin be kellett mutatni a 8.1-et és így jött a 930, de az még sztem irreálisan drága lesz ha lehet majd egyáltalán kapni

és mondom most ezzel a 8.1 el nem érezhetsz majd hiányosságot , ha idáig androidot használtál

meg kell szokni az biztos de én pl 2012-ben váltottam androidról wp-re vagy 2 hónapig utáltam mert akkor még valóban alkalmazáshiányosságok voltak de ma már nem adnám egy androidért sem

2014. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nokiát csak akkor vegyél ha neked elég a WP. Elég behatárolt rendszer és hamar meg lehet unni, persze cserébe hihetetlenül gyors, bár igazából 60k+ kategóriában már android se akad már rég kinőtte azt.
2014. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

60+

Kategória felett nem fagy a droid már rég kinőtte


A 3 napos note3 a mobilarenas bemutatovideoban a 10. Percben ugy beakadt h restart kellett neki

2014. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vegyél LG flexet, oszt jónapot.
2014. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!