Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elcserélni egy alcatel...

Megéri elcserélni egy alcatel ot 995-re egy nintendo wii-t? Többi alul

Figyelt kérdés
mindkettő újszerű én a wii-t már 4 hónapja be se kapcsoltam viszont nagyon kéne egy új telefon a wii-hez van 4 eredeti játék de a telefonon most lett kicserélve újra a hangszóró és a mikrofon én el szeretném cserélni de nem vagyok biztos hogy megéri ezért vagyok kíváncsi a ti véleményetekre. Szerintetek megéri?

2014. ápr. 23. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha telefonálni szeretnél, telefonra cseréld ne szarra.
2014. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, szerintem vegyél egy Lumia 520-at. Pártízezer forint, és androiddal ellentétben(alsó, középkategóriás) nem akad és folyamatosan támogatják
2014. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy játékkonzolt tuti nem cserélnék el, egy telefonra. Manapság nagy divat lett, h csúcs mobilokat vegyenek az emberek, én nem vennék. Telefonon utálok tévézni, zenét hallgatni gépen szoktam, kamerám van, nekem a telefon, telefonálásra való.


A Wii nyerő.

2014. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a telefonon hangszórót és mikrofont kellett cserélni.

van egy frankó konzolod.

ne add oda a wii-t egy olyan telóért.


amúgy meg, wii + softmod = happy tulaj :D


csináltasd meg a softmodot, aztán azzal játszol, amivel akarsz.


azzal a teloval sokra nem mész, hidd el

2014. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:
Mik a játékok a Wii-re, amik megvannak? Lehet, hogy engem érdekelne valamelyik megvételre, ha már úgyse játszol velük. Írhatsz személyes üzenetet is. :)
2014. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!