Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NAGYON FONTOS! Samsung Galaxy...

Góré14 kérdése:

NAGYON FONTOS! Samsung Galaxy Ace 1-et rootoltam és új rom-ot tettem bele de rebootoltam és be se akar kapcsolni. Hiába nyomom a power gombot nem csinál semmit. Se kép se hang. És ekkor mi a teendő? Mert nem az enyém a telefon

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 16:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogyan amikor be se kapcsol ? Hiába nyomom a bekapcs gombot nem csinál semmit.Full fekete kijelző...
2014. ápr. 27. 00:49
 12/17 anonim ***** válasza:
kikapcsolva szokták ezt csinálni a flaselést...
2014. ápr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bocs:


Reggel nem tudtam meló előtt többet írni...

Látom baromira nem értesz hozzá... Talán eddig sikerült megcsinálni más telókkal, mert jól csináltad és beadtad magad eztán guru-nak...


Csak azt akartam írni, hogy a gyári romot kikapcsolt állapotban kell az odinn-al visszatenni...


Amint csatlakoztatod az usb-t, aktiválja a telót a háttérben és felrakja a romot rá...


Csak magam tudom ismételni:Nem értesz az alapokon kívűl semmit az egészhez...

2014. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Érdekes rá dugtam USB-N Keresztül de az Odin nem ismeri be....
2014. máj. 29. 14:44
 15/17 anonim ***** válasza:

1 hónap után?


Akkor kuka...

2014. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el szervízbe, mr Mekk Mester
2014. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát már azt fogom tenni. Házilag már nem lehet vele kezdeni semmit.
2014. máj. 30. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!