Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Patya5 kérdése:

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a sony xperia L telefonról?

Figyelt kérdés
Megköszönném ha valaki tudna mondani róla valamit,mert telefon vásárlás előtt állok és nemnagyon tudok dönteni pár teló között..

2014. ápr. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó, különösebb baja nincs, de azért nem tökéletes.

Nekem is L van, egyedül a kijelző az, ami nem tetszik. Fedett helyen kifejezetten jó, tudom, hogy TFT, de a színek szépek, betekintési szögekkel sincs semmi baj, ha nem hasonlítgatom más telefonokhoz, akkor simán 10/10 a kijelzője. De amint egy kis napfény van, alig lehet látni, még max fényerőn is. Talán egy jó kijelzőfólia megoldaná, tavaly nyáron is volt rajta, és mindenképp jobb volt a helyzet, csak utálom a fólia anyagát, ahogy érzem, hogy rajta van a telefonon, szóval két rossz közül kell választanom.


Más bajom ezen kívül nincs vele, aksija nagyon jó bírja (leveszem az aksiról és kb 50-60 óra múlva rakom vissza 10-15%-kal úgy, hogy ennyi idő alatt kb 3 óra a screen-on-time), hardveresen is ennyi pénzért nagyon korrekt, kamerájával hol meg vagyok elégedve, de nagyon, hol csalódott vagyok, de nagyon, de amúgy sem szoktam túl sokat használni, még a formájával nem vagyok nagyon megelégedve, nincs vele különösebb bajom, de lehetne jobb is.

Azt azért megemlítem, hogy rootolva van és szoftveresen alig hasonlít a gyári állapotára, a stock szoftvert nem nagyon bírnám használni, leginkább köszönhető az a nagyon magas navigation bar-nak.

2014. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen,hogy így bővebben is kifejtetted!!! Én most az xperia l-en, htc desire 500,lg optimus f6 és a galaxy ace3 v core plus között vacillálok...!!
2014. ápr. 24. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:

A HTC-t és a Core Plus-t elfelejtheted, a másik kettő még esélyes.


Én személy szerint a Galaxy Ace 3-at is elfelejteném, mivel inkább nem használnék telefont, ha csak Samsung telefont vehetnék, de ha neked nincs vele bajod, akkor még szóba jöhet, Xperia L-el szemben annyi előnye van, hogy va benne LTE.


Ha árban hasonló, akkor LG Optimus F6 a legjobb.

Hardveresen megegyező, de jóval jobb a kijelzője, és lesz rá KitKat, ezen kívül sokkal nagyobb az aksija, és szintén van benne LTE.

Számomra a telefon egyetlen gyengesége a kinézete. Nagyon nem tetszik se a telefon külseje, se a szoftveres kinézete, bár utóbbin még lehet változtatni.

2014. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem hát köszi szépen átgondolom :)
2014. ápr. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!