Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet samsung corby s3650...

Hol lehet samsung corby s3650 -re olyan hátteret találni, ami 3 kép van egymás mellet? mert találtam jó képeket de mikor beálítottam háttérnek akkor az egészet felnagyította ugy hogy az egész kép egy folt volt. aki tud ien oldit az webcimet is adjon

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen azért nagyította ki mert nem ott kell beállítani.

Hanem menü... beállítások....kijelző és világítás.... háttérkép.... és ott kell kiválasztanod a 3 egymás mellett levő képet.

2009. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ha ott állítom be akor is elnagyítja a képet..szval..
2009. dec. 25. 17:25
 3/12 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy ott kell beállítani azt a képet ami eleve a telón volt. olyan kép nincs is ami jó lenne a telóra
2010. jan. 2. 00:22
 4/12 anonim válasza:
Szia! Nekem is corbym van. Először is mielőtt beállítasz egy hátteret megjelenik a kép ami körül van egy keret. A keretre rá kell nyomni és széthúzni addig amíg teljesen nem lesz bent a keretben a kép. Ha olyan hátteret akarsz ami 3 képből áll akkor vagy szerkesztened kell vagy letöltened pénzért.
2010. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

találtam zip fájlokat és sikerült 3 as képeket találnom

a googleba. triple wallapaper :D:D

2010. jan. 2. 15:21
 6/12 A kérdező kommentje:

Igaza volt az utolsó válaszolónak.

Köszönöm

2010. jan. 7. 15:05
 7/12 anonim válasza:
Én mondjuk szerkesztettem a picasaval saját képet... :D
2010. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és hogyan? picasám nekem is van de sosem tudok ilyeneket csinálni :D
2010. jan. 31. 12:47
 9/12 anonim válasza:
úgy is tudsz csinálni, hogy töltesz le külön-külön 3db olyan képet, melyeknek oldalai a Corbyhoz vannak állítva. aztán fogod magad, és paint-tel egymás mellé rakod őket. ennyire egszerű:D
2010. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mondjuk ez benne elég izé dolog. Én is akkartam olyan háttérképet betenni amit én fényképeztem pl: egy arc portré. De azt is sajna 3 felé elvágta. Kár, hogy pl nem lehet megoldani úgy ezt a mobilon, hogy fényképezek 3 különféle képet és azt 3 külön képként lehet egymás mellé beállítani háttérképnek. De így, hogy ki akkarom tenni mobilra pl: a barátom fényképét háttérképnek és az egyik kép a barátom bal szemöldöke, középen a szeme, szája és az orra, harmadik kép meg a jobb szemöldöke. Ez így nem jó! :(
2010. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!