Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilinternetet érdemes...

Milyen mobilinternetet érdemes vennem?

Figyelt kérdés

3G vagy 4G?

3G-nek szinte teljes lefedettsége van az országban, ellenben a 4G-vel, aminek alig, csak néhány nagy városban és környékén

én Szolnok közelében élek és a t-mobil oldalán található 4G lefedettség térkép szerint épp, hogy beleér a faluba, ahol élek

ilyen helyen belassulna a mobilnet vagy szét is kapcsolna?


inkább 3G mobilnetet lenne érdemes vennem?



2014. ápr. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az adott ponton nincs 4G lefedettség akkor automatikusan 3G-re kapcsol(persze ha az van, ha az sincs akkor még lassabb edge-t keresi)

A 4G-hez természetesen egy azt kezelni tudó készülék is szükséges, ezért kérdezném, hogy min is szeretnéd használni?

2014. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nexus 5

megnéztem, kezeli

bár még nincs ilyen telefonom, de ilyet akarok venni

aztán talán mobilnetet


csak kíváncsi voltam erre a 3G-4G kérdésre, mert eddig nem értettem

2014. ápr. 24. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Mobilnetet véleményem szerint mindenképpen érdemes beszerezni ha nincs otthon, munkahelyen, stb ingyenes hálózat. Bár még akkor is ha van. Egy okostelefont akkor tudsz igazán kihasználni ha fel tud csatlakozni az internetre.
2014. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!