Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus One meg fog jelenni...

Oneplus One meg fog jelenni Magyarországon? Szerintetek érdemes ilyen telefont venni? (erős, de nem ismert gyártótól)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 19:08
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ha nagyon sok pozitív visszajelzés fog jönni a telefon felől, még az is lehet hogy kapható lesz. De szerintem nem valószínű, inkább csak külföldről rendelésre. És szerintem elég ígéretes, hiszen ilyen jó hardverrel pofátlanul olcsón adják. És én már több éve CyanogenMod alapú ROMokat használok a telefonomon, tehát a szoftver felől sincs kétségem. Egyébként van több ilyen kínai gyártó is mint a Oneplus. Például a xiaomi, ami szintén egész jó felsőkategóriás telefonokat gyárt.
2014. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostmár lehet kapni :D

Nekem az van és imádom :D

2015. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!