Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent a szolgáltatónál?

Ez mit jelent a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

Szóval, telenoros vagyok, és nemrég vettem észre hogy a netshopban, ott ahol rendelni lehet, vagy egy olyan opció, hogy : Meglévő Telenor előfizetésemet megtartom és lecserélem a készülékemet.

Azzal körülbelül tisztában vagyok, hogy ha így veszem meg, akkor kapok valamennyi kedvezményt a telefonra( igaz??? :D), de érdekelnének a további részletek, vagy az hogy ezt hogyan lehet intézni? Vagy hogy egyáltalán mi ez az egész?

Köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 24. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A jelenlegi előfizetésedre veszed a telefont, szóval tegyük fel hogy van egy Előfizetés2 tarifacsomagod, amiért Te havonta fizetsz 5000 Ft-ot, akkor ha megveszed a telefont az Előfizetés2-vel, továbbra is 5000 Ft-ot kell havonta fizetni. Ha tarifa nélkül mondjuk 60000 Ft a készülék, és ezzel a tarifával 50000, akkor ennyit kell hogy fizess.

(Természetesen a készülékár és ez a "tarifacsomag" kitalált)

2014. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Már csak egy valamit nem tudok. A mostani telefonomar vissza kell hogy adjam?

2014. ápr. 24. 21:37
 3/6 b95 ***** válasza:
Nem kapsz a telefon mellé új SIM kártyát, vagyis új előfizetést, új tel. számot, hanem marad a régi.
2014. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell visszaadd
2014. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagy bukta lesz, ne lepődj meg.
2014. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért? :O
2014. ápr. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!