Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 minit vagy...

Samsung Galaxy S4 minit vagy Sony Xperia SP-t vegyek inkább?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok. Az ár nem számít, mert kétezer forint különbséggel van lehetőségem hozzájutni mindkét telefonhoz újonnan, de nem tudom melyiket válasszam. A szívem a Samsunghoz húz, mérete nekem tökéletes lenne és őszintén több jól működő Androidos Samsungot fogtam eddig mint Sonyt, de sok helyen olvasom, hogy nagyon jó az SP. Én a műszaki adatain kívül nem értek ezekhez a telefonokhoz, a célom, hogy olyat vegyek ami a gördülékenyen és gyorsan kezelhető, nem akadozik, nem lassú, mint sok Androidot futtató telefon amivel találkoztam. E között a kettő között is ez alapján döntenék leginkább, illetve hogy hoszabb távon is megbízható maradjon szoftveresen és a frissítések ne tegyék tönkre mint egyik másik Sonyt amit láttam az ismerőseim körében.

Mi a véleményetek?



2014. ápr. 24. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
S4 mini jobb ne aggódj. Sp sose volt jó.
2014. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
sz.tem az SP a jobb
2014. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
S4 mini.SP-vel jóval több a gond.
2014. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9mm Neked van sp-d hogy így kijelented hogy szar? Mert nekem van, és nincs vele semmi baj, nyugodt szívvel ajánlom annak, aki ennyiért telefont szeretne venni.

A kérdésre válaszolva kb mindegy, hogy melyiket veszed meg, mert nagyon hasonló képességeik vannak. Nincs lényeges eltérés közöttük.

2014. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Csak a sok száz kérdés feltevőnek aki már itt panaszkodott az oldalon.
2014. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vannak panaszok más márkákra is. Gyári hiba mindig előfordul, ahogy a nem hozzá értő user is. Meg elég sok embernek van ilyen, ezért több lehetőség van hibákat kifogni. Én is szidhatnék egyes telefonokat, de annál több eszem van. Inkább szarozás helyett elmondom, hogy miért jobb az s4 mini. Szerintem jobb a kamerája (igen tudom, mindkettő 8mpx de akkor is a samu tesztképei szebbek mint amiket én csináltam a sanyival), nem vesz el helyet a kijelzőből semmilyen gomb, több a belső memória és szebben jeleníti meg a feketét. Az sp-nek jobb az anyaghasználata, ps certified, kameragomb, minialkalmazások, led-csík és jobb a hangszórója.
2014. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Körülnéztem még és kérdezősködtem, mindenhol az S4 minit ajánlották inkább a Sonynál előforduló rendszer stabilitási problémák és a sebesség miatt, így S4-et vettem, amivel viszont teljesen meg vagyok elégedve, már több mint egy hete használom és szerintem korrekt. Ajánlom mindenkinek.
2014. máj. 6. 16:54
 8/8 A kérdező kommentje:
*mármint S4 minit vettem.
2014. máj. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!