Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 xperia U-m és szeretném...

Kristóf567 kérdése:

Van 1 xperia U-m és szeretném rootolni de nemtudom sehogy (flashtool, one click root, semmi) nemtudom hogy csinálhatnám (értek hozzá de nem megy.4. 0.4 van rajta 6.1.1. B.1.10 van mostrajta segítene valaki?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni nekem LÉPÉSRŐL lépésre hogy mit csináljak :) (link is jöhet de jobban szeretném ha lépésről lépésre le lenne írva.) előrre is köszönöm a segítségeket :) valaki tudna segíteni?
2014. ápr. 25. 08:29
 1/5 anonim válasza:

Nekem sikerült, romot is cseréltem rajta (Ultra Rom) igaz nekem 6.1.1.C.1.10 van (volt) rajta


próbáld meg így, ha nem sikerül akkor próbálj keresni tutorialokat B.1.10-re

https://www.youtube.com/watch?v=_zRahgEsLc4

2014. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jólvan megpróbálom bár a c az tmobile nem?
2014. ápr. 25. 18:00
 3/5 anonim válasza:
de igen. a B az melyik szolgáltatóé?
2014. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A b az a függetlené és a c nem jó neki. :/ most b.1.1.B.1.10 van rajta. Na nekem erre kéne egy módszer hogy hogy tudom rootolni.:/ van-e olyan program.
2014. ápr. 25. 19:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék nem cwm-et akarok rakni rá hanem csak rootolni szeretném. A cwm-hez már bootloader nyitás kéne az meg sok gondal jár.
2014. ápr. 25. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!