Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom rootelni az ace...

Nem tudom rootelni az ace 3-mat, CWM-el megvagyok, de nem enged be a worldclockmod-ba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felig kesz is vagyok a rootelessel, vagy azthiszem a CWM-vel vagyok kesz. Odaig eljutottam hogy Odin nevu program segitseratettem valamit a telefonomra. Zoldfulu vagyok ehhez, de amikor a home+hangero fel+ bekapcs gombot nyomom, aztirja hogy "recover booting.." es nem tortenik semmi! Pedig azzal kene kicsomagolnom egy root.zip nevu faljt. Az oldal linkjet ami alapjan csinaltam azt szivesen elkuldom de itt nem engedi valamiert! Legyszives segitsetek, koszonom

2014. ápr. 22. 13:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Kicsit böngéssz még h hogy kell ezt csinalni

Különmben recoveriben menj ra az apply update from (attol függ h hova tetted a zipet sd v extsd)

Itt kikeresed a zipet és enter

Rootolást megcsinalja, ujtaindul késsz

Még egy jo tanács: a cwm nagy esejjel elszarja a telod

2014. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De nem tolti be a recoveryt ... az remek, jo tudni. Utana neztem de sehol semmi arrol hogy hogyan indulna a worldclock mod ha csak azt irja hogy recovery boot..
2014. ápr. 22. 13:39
 3/27 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy CWM nincs rajta mert amikor belepnek akkor csak recovery boot-ot ir es nem lep be sehova. Viszont akkor nem tudom hol szurtam el
2014. ápr. 22. 13:43
 4/27 anonim ***** válasza:

A cwm-hez sajnos nem ertek különmben nekem is ugyan ilyen telom van

A cwm-nem ugy kene indulnia mint a normal recoverynak hangerogombal lepkedsz bekapcs gomb az enter

2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Bocs egy kis hiba volt a valaszban: cwm-nek (cwm-nem et irtam veletlenul)
2014. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Dde a recoveryba se lep be.
2014. ápr. 22. 13:47
 7/27 A kérdező kommentje:
Ertettem!
2014. ápr. 22. 13:47
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha nem lép be recoweryba akk nagy valoszinuseggel rajta van a cwm

Probald meg valahogy leszedni és alap recoweryvel csinald


Ha végképp nem sikerül akk usb-vel takd ra egy pc-re és samsung kiessel csinalj egy vészhelyzeti szoftverhelyreállítást

2014. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Touch.tar es a nontouch.tar kozott meg mi a kulonbseg? En a touch.tar-t toltottem le vagy mindkettot lekell?
2014. ápr. 22. 14:00
 10/27 anonim ***** válasza:
Az sem tudom mik ezek
2014. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!