Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebből lehet baj vagy csak...

Ebből lehet baj vagy csak "rám ijesztett" a telefon?

Figyelt kérdés

A szituáció az alábbi: tegnap frissítettem az okostelefonon a Google Hangouts nevű programot (eddig sosem használtam, de egyik ismerősöm kedvéért majd szeretném). Ma az Avast vírusírtó kiírta, hogy nem akarom-e jelszóval védeni a programot, lehetőségek annyi volt, hogy "Alkalmazás védelme" vagy "Soha". Rámentem a "Soha" opcióra, erre a képernyőm elhalványul és a közepén egy fekete téglalap jelenik meg, amivel semmit nem tudok kezdeni. Szerencsére újra tudtam indítani a telefont, most tudom használni, azonban attól tartok, hogy ezzel vagy elrontottam valamit vagy pedig idővel újra előjön a probléma. Mi lehet a megoldás?


Telefonom: Samsung Galaxy Pocket Neo

Android 4.1.2



2014. ápr. 25. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kategória hátránya a harmatos vas amin próbál működni a rendszer

Van hogy meghülyül egy pillanatra, nem kell vele foglalkozni

Lesz vele még nagyobb baj is

2014. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván lesz vele nagyobb baj, amikor elromlik :D Amúgy köszönöm a választ, én is átmeneti hibára gyanakodtam.
2014. ápr. 25. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szedd le a mobilodról a vírusírtót, mert felesleges
2014. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én a hangouts-ot próbáltam kitörölni, nos nem ment..kéri a frissítést, nem engedem.


nekem is befigyelt valami vírusírtó, de amúgyis kellett egy hard reset...az megoldotta.

2014. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!