Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek?...

Milyen okos telefont vegyek? Hosszútávra tervezek, de olcsóbb kategóriást keresek.

Figyelt kérdés

Jelenleg nem okos telefonom van, de a könnyebb internet kihasználás miatt szeretnék venni egyet. Nem kell több 100 000 kategóriás, lényegében csak zenehallgatásra, gps használatra, netezésre és fordító program használatára kéne. Tehát nem kell, hogy a legjobb játékok elmenjenek rajta, nem kell semmilyen új app sem....a lényeg, hogy megbízható legyen és ne kelljen 1 éven belül lecserélnem.


Őszintén szólva az androidos telókban vmilyen szinten csalódtam, mert a családban mindenkinek van már és mindig csak a panaszt hallom róluk...Lefagy, lelassul, kikapcsol stb. Használtban is benne lennék, természetesen nem egy zsebkopott példányt vennék. :)


Kérdésem tehát, hogy tudnátok-e nekem ajánlani viszonylag elérhető áron megbízható okos telefonokat? Tapasztalat, nektek milyen van/volt és ajánlanátok?


Előre is köszönöm megy a zöld!!! :D



2014. ápr. 26. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát ha van külföldi ismerős akkor onnan már olcsóbban kapsz Nexus 5-t ( itthon 100ezer)

de ha nem annyira drága akkor Xperia SP

2014. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valamint valami tapasztalat a Sony Xperia U és J telefonokról? Először megtetszettek és úgy gondoltam a 2 közül választok, de a neten csupa rosszat olvasok róla...elvileg pár hónap és kampec...nem szeretnék csalódni benne. Pedig több ismerősömnek is van sony ericson xperia mini és mini pro, azok megbízhatónak tűntek...Igaz ezek még a sony "társulós" időszakáról valók...
2014. ápr. 26. 17:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jelenleg egy Xperia U-m van. Júniusban lesz 1 éves.Gyári szoftverrel egyenesen kuka. CM11-el már elég tűrhető.Kevesebbszer fagy , jobb üzemidő. Xperia J meg gyengébb mint az U ( 1 magos processzor)
2014. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :)


Sajnálom, pedig a kezelőfelülete/menüje nagyon bejön. Pl. egy nokia lumia számomra szóba se jöhetne ilyen szempontból...Úgyhogy ennyiből sajnálom. De legalább most valóban megerősítést kaptam a telefon gyenge minősége felől.


Amiket említettél első ránézésre ígéretesnek tűnnek, még olvasgatok róluk és meglátom mi lesz. Lehet felkerülnek a repertoárba :)

2014. ápr. 26. 17:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Én most szeretnék beruházni egy Nexus 5-re :D

Tesztek alapján 100ezerért bestbuy :D

2014. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Esetleg ha az SP drága lenne, akkor Xperia L . De mindenképp megéri az a plusz pár ezer az SP-re
2014. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
24%
Én Samsungot ajánlanék pl.: Galaxy Ace 2, ha még lehet kapni; Galaxy Ace 3; Galaxy Xcover 2, igazi jó strapamobil; és talán a Galaxy S 3/4 minik. Tisztában vagyok azzal, hogy a Samsungokat ócsárolják, de jelenleg vagy egy Ace 2-m és teljesen meg vagyok vele elégedve. Amiket felsoroltál azokra kivállóan használható.
2014. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Ezek mind szemetek, talán az s4 mini még bevállalható.
2014. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Zakathol ***** válasza:
100%
Vegyél WP-s mobilt. Lumia 625 tökéletes erre a célra.
2014. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is inkább egy WP-t ajánlanék.

Lumia 625 jó választás lehet, a nagy kijelző miatt.

2014. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!