Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? "a fixlista...

Mit tegyek? "a fixlista korlátozza a kimenő hívásokat" ezt írja ki ha akarok hívni! és eltünt az összes nevem és számom a teloból. újra menteni sem tudok SIM-re csak a telefonba engedi, azt írja az FDN aktiválva a SIM nem hozzáférhető

Figyelt kérdés
és újra menteni sem tudok SIM-re csak a telefonba engedi, azt írja az FDN aktiválva a SIM nem hozzáférhető

2014. ápr. 26. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Milyen rendszerű telefonod van?

Androidnál a beállítások>hívás beállítások>fixlistás számoknál ki kellene kapcsolni ezt a lehetőséget. Szerintem ez lehet a probléma.

Windows, Bada és egyéb okostelefonoknál nem tudok segíteni.

Sima (ált. java alapú) mobiloknál szintén a beállításoknál kell keresni a fixlistás számok lehetőséget és kikapcsolni.

Ha a fentiek nem segítenek, akkor a gyári beállítások visszaállítsa lehet egy megoldás, ha ez sem, akkor a szolgáltatónál kell reklamálni.

2014. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget, mostmár legalább tudok hívni, de az eddigi neveim, számaim még nincsenek meg :(

a telefonom androidos:samsung galaxy young s5360

2014. ápr. 26. 23:21
 3/5 A kérdező kommentje:
na végre megkerültek a telefonszámaim is, mégegyszer köszönöm a segitséget!!
2014. ápr. 27. 17:46
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok. a problémám ugyanez. android 7.1.2. de nincs ilyen menüm. senki nem tud válaszolni... nem tudok hívni ugyanez miatt... telefonszámaim eltűntek a simről... nem tudok simre menteni csak gmail fiokomba... tiszta ideg vagyok már tőle!!! mit tegyek? segítsetek
2018. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Settings, System apps, Call settings, Advanced settings végén ott a Fixed dialing numbers. Alapjáraton pin2 kell a funkció kezeléséhez.
2018. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!