Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok Custom Romot és...

Hol találok Custom Romot és kernel a telefonomhoz?

Figyelt kérdés

ASOP vagy cyanogenmod vagy más stabil szoftver kéne+recovery, mert a gyáritól megőrülök, folyton lefagy...

A teló: ace 3 s7275r



2014. ápr. 26. 17:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Sikerült is meg nem is

1. WiFi problémát megoldottam egy factory resettel

2. Azután Next laucher-t raktam rá és valamivel tényeg jobb lett

3. A telefon viszont még mindig nagyon melegszik

4. Továbbra is remélem lesz rá CM, mert a Samsung nem ad KitKat 4.4-et, meg amúgyis a CM-ek jobbak, mint a TouchWiz.

2014. ápr. 27. 12:52
 12/23 anonim ***** válasza:
Melegedni is fog. Nekem is melegedett az Ace 2 a gyári szoftverrel, mint az állat. CM-mel nem melegszik, csak nagyon hosszú játék után egy kicsit és ennyi.
2014. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az a touchwiz az tkp. a samsung launchere...


A next launcher annál többet is tud zabálni.


A Launcher Pro viszont...

2014. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ezért is kéne annyira az a CM, a TouchWiz még csúcskategoriás Samsung-okon is akad+nem lesz Ace 3-ra 4.4. De ha Ace 2-re is volt akkor hátha lesz erre is, meg amúgy nem ugyan ez a proci van az s4 mini-ben is?
2014. ápr. 27. 15:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Most mi van?


Sokat akarsz kihozni ebből?


Rootolás megvan?


Ha megvan első lépésben kezdd el jegelni a nem szükséges cuccokat pl. titanium backuppal, aztán startup manager a google play-ről stb...

2014. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Én eleve nem szeretem a TouchWiz-et, custom rom-mal jó lenne.

De ha már azt meg lehetne oldani hogy nem melegedjen annyira átlag felettien az már sokkal jobb lenne.

Amúgy egyszer próbáltam rootolni, de a custom recovery-t nem tölti be.

2014. ápr. 27. 15:57
 17/23 anonim ***** válasza:

Most sikerült rootolni vagy nem?


Anélkül nem fogsz sűrün CM-et felrakni...

2014. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem sikerült mert ha felrakom a custom recovery akkor arról nem tud bootolni, így pedig nem lehet a root.zip-et felrakni . Mondjuk van egy superflash progi amivel elvileg lehetne rootolni de nem tudom hogy ettől nem csinálná e azt mint a recoverynél, hogy nem bootol többet onnan be csak odinnal felrakott firmware frissítés után.
2014. ápr. 27. 16:06
 19/23 anonim ***** válasza:
Addig ne is álmodj cyanogenmodról és még a titanium backupról se amíg nem rootoltad...
2014. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom akkor.

Amúgy lehetséges hogy ezen is van bootloader lock?

2014. ápr. 27. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!