Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG G2-höz járó füles a...

Kismutyesz_ kérdése:

Az LG G2-höz járó füles a QuadBeat 2 jobban szól, mint a Sennheiser CX300II? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


A QuadBeatet még nem volt alkalmam kipróbálni, mert májusban lesz nálam az LG G2. A Sennheisert eddig Samsung Galaxy SII-höz használtam. Szóval melyik füles szólna jobban szerintetek a G2-ből?



2014. ápr. 26. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
nem tudjuk
2014. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

nem hallottam a G2őt de az optimus G hez ilyet adtak és egy fos a hangja.

[link]


nem hiszem a G2é valami szuper jó lenne.

2014. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A G2-höz QuadBeat 2(!!)-t adnak.
2014. ápr. 26. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban. A CX300 egy túlárazott szemét, bármelyik normális 5000 ft-os füles jobban szól nála.
2014. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

elhiszem de gondolom nem hallottad még hogy az mit tud,én sem, de mivel realista vagyok így gondolom ha a régebbi csúcs telójukhoz egy sz art adtak akkor az új csúcstelójukhoz sem fognak egy isten király fülest adni,főleg hogy a márka is ugyan az csak a típus nem.


telót tesztből idézek

/A gyári QuadBeat 2 névre keresztelt fejhallgatóról ugyan azt állítja az LG, hogy prémium minőség, ha ennyire jól nem is sikerült, mindenképpen kiváló alternatívája a néhány ezer forintos egységeknek./


tehát egy pár ezer forintos szintjére sorolták be.

2014. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

LG G2 fülesét próbáltam már, nem használhatatlanul szar, de CX300II-nél rosszabb, én nem is tudnám használni.


De ha amúgy is veszel LG G2-t, akkor nem mindegy? Majd ha meglesz összehasonlítod.

2014. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem fogom észrevenni a különbségeket. Egyébként ahogy veszem észre itt is megoszlanak a vélemények ezt a kérdést illetően, mert az egyik válaszoló szerint szemét, másik szerint jó.
2014. ápr. 26. 19:55
 8/8 Kis Peter-IStvan válasza:

Nem tudom milyen az a quadbeat eddig soha eletemben nem hallottam rola , de nekem eddig volt uber gagyi fulhallgatom ,ok fulhallgatom 2500ft tajan valami memorex earbud 50 valami... , es nemreg lecsereltem egy sennheiser cx175 street-el ami kb 8200ft volt.

A kulonbseg az ok-s fullhallgatohoz kepest nemi zenehallgatas utan tunik ki...DE minden frekvenciat jobban ad , vannak zenek , amelyekben meg nem eszleltem adott helyen cintanyert vagy egyeb halk efekteket .

Jobban fekszik a fulembem mint az elozoek (meg volt egy nehai sony ericssonhoz valami hpm-50 ami az eddigi legkenyelmesebb volt).

Es erzekenyebb , ami azt jelenti , hogy kevesbe kell felhuznod az ezkozt , hogy ugyanolyan hangos legyen , mint amilyen az elozo fulhallgatoval volt.

Szerintem megeri egy csucsmodell telohoz egy jo fulest venni de aze ne legyen dragabb mint pl 30000ft.


A 2 hatulutoje az 5000+ft-os fuleseknek , hogy sokkal jobban bankodsz , ha eltorod , elhagyod , vagy ha siman elromlik.

2014. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!