Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb vezetéshez,...

Melyik a jobb vezetéshez, kihangosító vagy a bluetooth füles?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek mi, ha csak egyedül vezetsz, akkor jó a kihangosító, viszont ha vannak utasaid is, én a bt fülest ajánlom, mert ha telefonálok, azt nem mindig kellene hallania az utasaimnak, hiába a családtagjaim. Meg egy bt fülessel nem csak a kocsiban tudsz telefonálni, és abban az autóban használod, amelyikben akarod, a kihangosítót átrakni másik autóba, nap mint nap macerásabb.
2014. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igazad van ,köszi a választ!

Neked milyen fülesed van?Megvagy elégedve vele?

2014. ápr. 27. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még egy régi, Sony Bt heasetem van, 1 forintos telefon mellé adták, a telefon már nincs meg, rég tönkrement, a füles még tökéletesen működik, az akksija már nem a legjobb, de még így is kibír 4-5 órát beszélgetve. A fülesnek is a tartója, ami a fülre megy rá kívülről, az volt csak cserélve, de szerencsémre ingyen kaptam valakitől régen egy ugyan ilyen fülest rossz jelzővel, és bár valóban tönkrement, az a része pont jó.

Már nézegetem ebay-en az utódját, nem tudom még milyen lesz. De régen amikor a telefont megvettem 1 forintért, jó adnak hozzá fülest, de nem érdekelt, aztán egyszer csak olyan helyzetbe kerültem hogy sokat kell vezetni, de ugye fél az ember a büntetésektől, rá lett kötve az autó rendszerére a telefon, lett is belőle veszekedés, hogy miről beszélek, meg hogy kivel mennyit, így eszembe jutott füles, hát azóta így telefonálok, már furcsa ha fognom kell a telefont.

2014. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem most egy Jabra BT2046, van ami nem tetszik.Kényelmetlen,sokak szerint visszhangzik,nálam meg szakadozik,ezért nem is használom,azért kérdeztem nem lenne jobb egy kihangosító.Köszönöm a válaszod!

Nézek egy jó minőségű fülest

2014. ápr. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!