Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia mini pro...

Sony Ericsson xperia mini pro sk17i telefonom képernyője nem érzékeli az ujjamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb tudomásom szerint nem tettem semmit, ami miatt ez lehetne. Előtte párszor elejtettem, de az már fél éve volt.

A gond annyi, hogy bekapcsol, de mikor fel akarom oldani, nem érzékel. Mikor félre tolom a képernyőt, a nyomógombokat is érzékeli. Régen már annyitól visszatért, ha megmozgattam az akksit, de most semmi. Be és kikapcsolni tudom mindössze. Lehet valahogy ezen segíteni, vagy csak a szervíz? ( mellesleg a készülék 1.5 éves!)



2014. ápr. 28. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!