Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8-as készülékem van,...

Z0lcsi kérdése:

Nokia N8-as készülékem van, és ilyen van az ismerősömnek is. Mért van az, hogy nála aktív használat mellett több napig tart míg lemerül a telefon (2-3 nap), nálam meg napi másfél óra zenehallgatással egy nap? - ugyanazzal az akksival természetesen.

Figyelt kérdés

Az aktív használat azt jelenti jelen esetben, hogy zenét hallgat, meg játszik is rajta elég sokat. Én mindössze csak az iskoláig, meg onnan haza hallgatok zenét, ezen kívül hozzá sem nyúlok.

Mind a két készüléken ugyanaz a szoftververzió van:

Nokia Belle Refresh - 111.040.1511 (ez a legfrissebb)

.

További kérdésem lenne még az, hogy mért van az, hogy minden egyes firmware verziónál más-más dolgok nem működnek a telefonon. Legelsőnél, ami rajta volt amikor cseréltem, a wifi nem működött, most a legfrissebb hivatalos frissítés van rajta, amit a Nokia Care al-alkalmazásával frissítettem, ezzel a bluetooth-t nem tudom bekapcsolni, meg a Nokia áruház sem indul el. Eddigi legjobb ami rajta volt az egy főzött firmware volt, ugyanezzel a verziószámmal/névvel. Fm transmitter még egyiken sem működött.



2014. ápr. 28. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked régebbi telefonod van és azért az aksi is régebbi.Bár talán lehet hogy az ismerősöd pótaksit használ.Ha nem vagy megelégedve az aksid üzemidejével használj te is.
2014. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ugyanezzel az akksival próbálta ki ő is, és úgy volt eltérő a teljesítmény. Mi az a pót akksi?
2014. ápr. 29. 05:55
 3/4 anonim ***** válasza:

A pót akkumlátor egy külső akkumlátor,amivel tárolhatod az energiát,és ha leszáll a telefonod csak ha van nálad 1 usb kábel fel is töltheted vele.Vannak már napelemes aksik is,amik a nepenergiával töltődnek.


Itt egy link.

[link]

Ha segítettem dobj egy zöld pacsit.

2014. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, nem rossz. csak ez mindig nem megoldás az igazi problémára.
2014. máj. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!