Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lebeszéltétek már a 10 percet,...

Lebeszéltétek már a 10 percet, T-mobilosok? Domino kártyásokra, nem előfizetésesekre gondolok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

én még nem :)

még van kb 7-8 percem :P

2009. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még nem mertem beszélni,nem tudtam ,hogy tényleg működik-e...Honnan fogom tudni, hogy mennyi ment le belőle, kiír valamit?:O
2009. dec. 25. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

szóval én sem mertem kipróbálni, mert van pénz a kártyámon és ha mégsem igaz, akkor leveszi azt.

de kipróbáltam, megnéztem mennyi pénz van rajta, utána felhívtam valakit egy percre, és megint megnéztem az összeget, és egy forinttal sem lett kevesebb :)

de barátnőm már lebeszélte, és mielőtt lejár bemondja, hogy "egyenlege 15 másodperc múlva lejár" vagy valami ilyesmit mond.

2009. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2009. dec. 25. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,másfél percet beszéltem,és nem vett le az egyenlegből.Csak 30-as számot lehet hívni, és dec. 31 -ig,jól tudom?
2009. dec. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!