Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy teljesen új SE W595...

Van egy teljesen új SE W595 telefonom! A problémám az lenne, hogy ha fent a walkman jel mellett óvatosan megmozgatom, akkor egy kicsit mozog, nem oldalra, ha nem fel le, (összecsukott állapotba semennyit) ez normális? Többi lenn!

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy ha fent a walkman jel mellett óvatosan megmozgatom, akkor egy kicsit mozog, nem oldalra, ha nem fel le, (összecsukott állapotba semennyit), és azon az oldalon, ahova a fülhallgatót lehet csatlakoztatni, a walkman feliratnál, ha megnyomom a feliratot, akkor is elkezd mozogni befele, ez normális? Vagy szerelési hiba?Nem aggódnék, ha nem tegnap kaptam volna, teljesen újan!

Korrekt válaszotokat köszönöm!


2009. dec. 25. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a két ünnep között vidd vissza a boltba, és kérdezz rá. Úgyis van rá garancia, cseréljék ki, vagy csinálják meg.

Remélem rendbe jön a telód, mert az egy nagyon jó telefon szerintem:)

2009. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tiedé egyáltalán nem mozog semennyit?Se oldalt , se a gombok mellett ha megnyomod?

Köszönöm a válaszodat!

2009. dec. 25. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is w595 "volt"(most kaptam karira újat), nekem nem mozog semmi semerre., viszont nekem több w595-ös ismerősöm van. tapasztalataim szerint eza teló sajnos gyorsan meghibásodik. te pont egy rossz darabot fogtál ki :( vidd vissza kicserélni! :(
2009. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végülis ezeknek a szétcsusztatható telóknak mindnek ez a sorsa,ha nem most,akkor majd idővel elkezdett volna mozogni.Csakhát mint írtad,ha nem uj lenne nem aggódnál.Sztem is vidd vissza.
2009. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!