Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan írathatok át a nevemre...

Hogyan írathatok át a nevemre egy feltöltőkártyás SIM-et a Vodafonnál, hogyha nem lehet kideríteni, hogy ki volt az eredeti tulajdonosa?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éve még a gyerekkoromban kaptam egy feltöltőkártyás mobiltelefont, amit a szüleim vettek valahonnét okosban. A SIM-et azóta is használom, mivel a szám elég sok helyen meg van adva. Mivel nem tudom a hozzávaló ügyfél biztonságikódot, ezért nem tudok semmilyen módosítást végezni rajta (pl. mobilnetet igényelni, stb.).


Lehetséges-e ezt a SIM valahogy nevemre íratni? Vagy a számmegtartás mellett új szerződést kötni? Esetleg a Vodafonnál ki tudják nyomozni, hogy kié a SIM? És ha nem tudják elérni, akkor mi van? Buktam a számot?



2014. ápr. 30. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak az eredeti tulajdonossal,személyesen lehetne a te adataidra íratni a számot.

2014. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mobilnetet sms-ben is megrendelheted. Én is így használom a T-nél, pedig fingom sincs, hogy kinek a neve szerepel az adatbázisukban. A webes felületen is több dolgot be lehet állítani személyes azonosítás nélkül.
2014. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!