Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Lenovo...

Mi a véleményetek a Lenovo a850-ről?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Lenovo a850-et, mert jó nagy és teljesítményéhez képest jó, egy nagyon jó áron. Nagyon sokan dícsérik a telefont, soknak bejött. De félek, hogy egy csapda. Rengeteg más telefon van, de félek az idegen márkáktól.. A samsungokon goldolkozok még ilyesmi árba, de nem tetszik.. Maga a telefon kicsi, korlátozott. A HTC szintén kicsi ilyen árba Lenovo-hoz képest :D Tudom, hogy akik újonnan megveszik azok jó eredményeket tapasztalnak! Valami olyat akarok venni ami 4-5 évig simán megy.. Szal nem akarom egy év múlva eladni, szenzor hibák, lassulás, és egyéb hibák miatt. Minimum 3 év-re szóló telefont akarok venni.

(Gondolkoztam még az S650 en is, bár kisebb, és drágább).



2014. ápr. 30. 20:16
 1/1 anonim válasza:

Az A850 nekem nem tetszett mert gagyi összhatású műanyagból készült, a kijelző minősége gyenge, az A650 kijelzője viszont gyönyörű éles képet ad, gyors a rednszere és egy igazi kis formatervezett mestermű.(fekete-ezüst változatban a legszebb, szerintem)


Ha azonnal szükséged van rá, itt készleten van és olcsó: [link]

2014. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!