Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Samsung...

Mi lehet a baja a Samsung Galaxy S3 típusú telefonomnak/mi jelenthet megoldást?

Figyelt kérdés

Részletesebben:

Nagyjából másfél hete a szeretett SGS3 akksija fokozatosan veszti el az "életerejét". Egyre gyorsabban merül, ha napi 3x töltöm fel 100%-ra, már az sem elég. Plusz meg sem várja a teljes lemerülést, 30%-nál már vibrál a kijelző, eldobja a hálózatot, vagy kikapcsol/újraindul. Plusz nemrég észrevettem, hogy az akksifedél feszül, a kameránál hézagos, mintha kicsit felfúvódott volna az akksi. Vegyek új akkumulátort? A gyári Samsung 3000mah-ás akksival szemezek, csak félek, ezt is elb@ssza.



2014. máj. 1. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű "defektes". Azaz én azt ajánlom vegyél egy gyári aksit bele. Ha gyorsan merül az akksi akkor tedd újra a készülékedet azaz telepítsd újra, hogy minden de minden alkalmazás lemenjen róla. Én is így jártam hogy telóm (xperia acro s) letöltöttem egy progit tök jó volt meg minden de egy másik alkalmazás jelzett hogy baromira eszi az akksit és igaz is volt mert 1 nap alatt leszívta az egész "életerejét" és egy 1 órás használat után a 100%-ból 30%-ra lecsökkent és mióta letöröltem a progit 3x annyit bír.
2014. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norbijuh75 válasza:
Hali! Én felhívtam a Samsungot, kijöttek, hoztak egy zsír új aksit, és ennyi. Nekem is ez volt a baja, hasonló. Regisztrálni kell a samsung.hu-n. Nekem is sok bajom volt már vele, 2-szer alaplap csere, egy aksi csere, frissítési probléma. De a Samsung komolyan veszi, és a prémium szolgáltatáson keresztül, ingyen megcsinálják, házhoz jönnek.Hát ennyi. :-)
2014. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!