Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok alkalmazásokat ajánlani?

Tudnátok alkalmazásokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Most vettem magamnak okos telefont. Tudnátok olyan alkalmazásokat ajánlani, ami szerintetek hasznos, szükségesnek érzitek, sűrűn használjátok? :)

2014. máj. 2. 12:05
 1/4 anonim válasza:

file manager, mx player, quick notes free, tubemate, QuickPic,touchpal x,



én ezeket használom ,milyen telóra lesz?

2014. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam alapvető:


Viber (ha az ismerőseid nem használják, akkor mondjuk fölösleges)

ES file explorer (rendes fájlkezelő néha szükséges)

Pocket (ha valami cikket találok a neten, amit épp nincs időm elolvasni, elmentem ide, aztán olvasom a metrón vagy mikor ráérek)

Adobe Reader és QuickOffice, hogy meg tudjak nyitni pdf-et, doc-ot és xls-t

Google Drive és Dropbox a felhőben lévő cuccaimhoz

Google Keep (jegyzeteknek - nem ez az elsődleges jegyzet appom elvileg, de mégis egyre gyakrabban veszem észre, hogy sokkal szívesebben jegyzek fel ide valamit, mint mondjuk Evernote-ba)

Play Music (legtöbb zeném felhőben van, így mindet elérem, és nem foglalja a helyet)

Quickpic (évek óta, mert az alap galériánál mindig is sokkal gyorsabb volt, meg okosabb is)


Meg még pár power user jellegű app, amit így friss felhasználónak tök fölöslegesen ajánlanék.

2014. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ráérsz töltögess le appokat, aztán ha nem tetszik nem használod úgyis törlöd. Letöltesz 3-4 media playert és amelyik nem szimpatikus nem tetszik azt törlöd.

Úgyis te tudod, hogy mire fogod használni.

Egy hónapja én így csináltam tablettel. A programok nagy részét töröltem miután kitapasztaltam, hogy nekem mi a jó.

2014. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De a touchpalt azt én is mindenképp ajánlom az nagyon jó.
2014. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!