Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szüleim rájöhetnek hogy...

A szüleim rájöhetnek hogy mennyibe került a telefonom? Többi lent:

Figyelt kérdés

Szóval nem akarom hogy tudják hogy milyen áron vettem telót, nehogy kiakadjanak xD meg amúgy se

Köszönöm ha valaki válaszol, lehetőleg értelmeen :D


2014. máj. 2. 19:11
 1/4 anonim válasza:

Tudod, régebben én is gondolkodtam ilyesmin. Mármint, hogy eltiltkolom a szüleim elől, hogy mennyiért vettem a telefont. Sőt, egyáltalán, hogy vettem telefont.

Mellesleg, hogy válaszoljak.

1: Gondolom elég nagy értékű telefont vehettél, ha megfordult a fejedben a dolog.

2: Ha a szüleid előtt is fogod használni a készüléket, és látják, hogy nem egy ócska történet, biztosan leesik nekik a dolog.

3: Ergo, biztosan utánanéznek.

4: Mégiscsak a gyerekük vagy.

2014. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez csak a szüleiden múlik. Ha egyikük sem érdeklődik a technológia (illetve a telefonok) iránt (őszintén szólva ezt csak egy apáról tudnám elképzelni), akkor aligha. Maximum megkérdik, mennyi volt, mondasz egy alacsonyabb árat, és ennyiben hagyják. Gond akkor lehet, ha a rokonságból valaki kiszúrja, aztán kibukik a hazugság.

Én nem titkolnám el.

2014. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mondanám hogy hazugság :) az se lenne baj ha megtudnák.

Csak nem akarom nyiltan mondogatni de maguktól ugyse kérdik meg amugy. Csak annyi hogy van e lami hivatalos cucc amirol kiderulhet e, csak ennyi lett volna a kerdesem, és koszonom az eddigi valaszokat!!!!

2014. máj. 2. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Beírják Googleba a teló nevét oszt egyböl kiadja hogy hol mennyiért mérik.
2014. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!