Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s sötétben miért...

Iphone 5s sötétben miért csinál rossz képeket?

Figyelt kérdés
Másnak is ilyen? vagy be lehet állítani?Olyan szürkés lesz a kép, vakuval..:S
2014. máj. 2. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mit vársz? Nincs rajta xenon vaku.
2014. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
75%
Minden mobil rossz képet csinál sötétben.
2014. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát, a régi telom 40 ezre teló, az különb képet csinált sötétbe..annyira rossz képet csinál, szinte ki se lehet venni az emebereket!!
2014. máj. 2. 20:35
 4/11 Zakathol ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy minden telefon egyformán rossz képet csinál. Azt mondtam, hogy mindegyik rossz. A 40 ezres telódé is rossz sötétben.
2014. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy iphone 5s-sel készült éjszakai fotódat ide: kepfeltoltes.hu és linkeld be.
2014. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bp1985 ***** válasza:
Nappal sem csinál valami szép képet.
2014. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bp1985:


Az iphone-ban a mobilpiac egyik legjobb kamerája..


Te kis troll:) rákeresve a nevedre a guglin, szinte csak apple-gyűlölő és android-istenítő kérdésekhez írkálsz.. Frusztrált egy életed lehet...:)

2014. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bp1985 ***** válasza:
Saját tapasztalat. Olaszországba 3 telefonnal csináltunk képeket. Saját one x, kollega 5s, felesége trend plus. Messze nem csinálta a legszebb képeket az 5s... Ennyit a ''legjobb" kameráról. Egyikkel sem volt zoomolva, meg semmi, alap beállítás. Ami a trend pluson hibátlan, az az 5s-nél zavaros. Pl vìznél, illetve mozgó autó, vonat, stb... Képzeld, volt IPhonem, de nem veszek mégegyszer, megnyugtatlak.
2014. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát persze:)))
2014. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fotózok sötétben a telefonommal (5s), de most miattad kipróbáltam.

Mindent mondhatok rá, de azt nem, hogy rossz. Nem olyan, mint nappal egy fényképezővel, de teljesen használható.

Szerintem a dupla vaku elég sokat segít, mert a régebbi telefonjaim ennél jelentősen rosszabbakat csináltak. (Persze, hogy kinek mi a rossz és a jó, azt nem tudom.)

2014. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!