Lg g2 vélemények?

Figyelt kérdés
Tetszik ez a teló de nincs tapasztalatom lg-telefonokról úgy hogy vélemény tapasztalat bármi ami hasznos

2014. máj. 2. 21:26
 1/3 anonim válasza:
Nekem sem volt ezelőtt sohasem LG-m de decemberben megkaptam a G2-t és azóta is azt mondom, hogy eddig tökéletes. Egyszerűen mesés képet csinál, az első kamera is nagyon jó. Én körülbelül 3-4 naponta töltöm (az előző telómat volt, hogy NAPI kétszer felraktam), bármilyen játékot visz, és ugyebár a hatalmas kijelző mindent visz.. Félév alatt semmi problémám nem volt vele.:)
2014. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ákos510 válasza:
Én is decemberben kaptam, eddig semmi problémám nem volt. Elég sokan szidják a felületet, de én vagy számtalan launchert kipróbáltam, de mégis ez a Kitkat-Lg kombó maradt végül. Semmi zavaró cucc nincs benne, de ez ugye szubjektív. Én nem vagyok egy nagy kameraszta, de nagyon jó képeket csinál és a vaku kicseszett erős (persze jó értelemben). Minden játékot futtat, és a kijelző pedig bivaly, én eddig nem tapasztaltam laggolást sem szóval happy van. A tárhellyel én sem voltam kibékülve, de nekem a fotókhoz, képekhez, zenékhez és játékokhoz is bőőőven elég a hely (tapasztalat). Szóval én ajánlom, csak jókat mondhatok!!
2014. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó köszi a válaszokat
2014. máj. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!