Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villog töltés közben?...

CatalystX kérdése:

Miért villog töltés közben? (iPhone5)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy probléma e, vagy nem... de mikor rádugom tölteni a telefont akkor ki-be villog a kis elem meg alatta a kábel ikon, és hosszú percekig ez van. Eddig nem vettem észre ilyesmit. Villognia kell?

2014. máj. 3. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csontig merül, akkor hagyni kell legalább egy 10 percet, és utána magától bekapcsol. persze nem szabad hagyni, hogy teljesen merüljön, 10-15%-nál érdemes felrakni.
2014. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de maga az az elem meg kábel ikonnak villognia kell olyankor? Mert furcsálom hogy miért nem alszik el a képernyő és annyi, hanem folyton ki-be villog az ikonja
2014. máj. 3. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapból nem villog. Vagyis nálad be-bekapcsol a kijelző? Akkor ott valami hiba van. Vagy valami értesítés kapcsolja be állandóan.
2014. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyári a kábeled, ez a hiba!
2014. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!