Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP akkumulátora...

Sony xperia SP akkumulátora szarakszik. Mit tegyek, hogyan kíméljem?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy az okostelók hamar merülnek, de ez extrém eset, brutál hamar lemerül, kb a semmitől... eddig nem ilyen volt, aká 2 napot is kibírt.

Mit tudok tenni? Mikor tültsem, full lemerülve, vagy minnél gyakrabban, kikapcsolva vagy bekapcsolva, stb.?

Wifi,stb kikapcsolva szokott lenni napközben, mobilnet megy, de az se folyamatosan, stammina mód (energiatakarékos) bekapcsolva mindig, alkalmazások mindig bezárva, van Clean Master takarítóprogim is.

Szerintetek mi a baj, mit csináljak? Karácsonyra kaptam, azóta frissült android 4.3ra.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. ápr. 28. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es lehagytam ,hogy furcsan gyorsan toltodik... percek alatt jo sok szazalekot ugrik fel a meroje 😓
2014. ápr. 28. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Megdögölhetett az az akku a sok töltögetéstől
2014. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet vége az aksinak :/

Vedd le a fényerőt teljesen és kapcsold 2G/Edge hálózatra.

2014. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Clean Master törlés... a megoldás
2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!