Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy pocket Neo~...

Samsung Galaxy pocket Neo~ Véleményeket kérek szépen! (? )

Figyelt kérdés

Tudom, tudom nem egy csúcs telefon, de ezt néztem ki, mert tetszik is és nem szeretnék nagy összegeket költeni mobilra! Valahol szidják valahol azt mondják, hogy árához képest jó.

Kérnék tőletek egy pár véleményt, tapasztalatokat erről a telefonról! Olyanokat például, hogy Viber, Facebook M. és az Internet könnyen, akadály mentesen fut-e rajta; a billentyűzete mennyire kicsi és könnyen lehet-e rajta írni; mennyire nehéz a kezelése, azaz nem "téved" el rajta pár napos használat után el az ember?

Előre is köszönöm a válaszokat és nem kérek abból, hogy szar és ha gyűjtesz akkor tudsz jobbat blahblahblah~ Köszönöm :]]



##PocketNeo ##SamsungGalaxyPocketNeo ##Tapasztalat
2014. máj. 3. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 2011-es xperia mini jobb nála, de annak kicsi volt a kijelzöje...


Ennek ugyanakkora, csak nem sony (ericsson) van ráírva és azota ez nem gond 2013-14 ben se...

2014. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kérnék tőletek egy pár véleményt, tapasztalatokat erről a telefonról! "

Nagyon kevés a 320x240es felbontás, ne vegyél ilyen mobilt.

2014. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Samsung néven még 2014 közepén is nyugodtan meg lehet venni, sőt vegye is meg...


Mi a töknek kell lebeszélni erről bárkit is, ha már a sok állat 2011 körül is lebeszélt mindenkit a sony telójáról?


Kérdező:Nyugodtan vedd meg, nincs vele semmi gond, mer ez SAMSUNG!!!

2014. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!