Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One milyen telefon? Jó?

HTC One milyen telefon? Jó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen.elég jó!:)
2014. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

M7 vagy M8?

Bár mindkettőre ugyanaz a válasz: nagyon jó, sőt, az egyik legjobb.

A dizájn, a külső mindkettő esetén 10/10, hardveresen mindkettő erős, a szoftver nagyon jóra sikerült, mind teljesítmény terén (Nexusok után a második legjobbra sikerült szoftver a Sense), mind kinézet terén, hangszóró 10/10, M8-nak az aksija is kifejezetten jól bírja, M7-nek sem rossz, de az inkább átlagos/kicsivel jobb az átlagnál, M8 meg az egyik legjobb, szóval mindkettő jó.


Amit lehet fikázni benne, az a kamera, ami nem kérdéses, hogy nem a legjobb benne, de azért ahogy nézem milyen képeket csinálnak vele mások, elég lenyűgöző tud lenni: [link]


De engem amúgy sem érdekel a kamera, csak ritkán használom, szóval számomra mondhatni a tökéletes telefon lenne mindkettő (ha nem lennék Nexus fanboy).

2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. máj. 4. 13:37
 5/6 lustig ***** válasza:

jó telefon, h megéri-e az attól függ mennyibe kerül.

nem tudom te melyikre gondolsz (újabb, régebbi one), de ha jobban érdekel nézz utána a mobilarena.hu-n, az a mobilos szaksajtó szerintem

2014. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi a tippet
2014. máj. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!