Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom levenni a telefon...

Szánnny kérdése:

Hogyan tudom levenni a telefonomról a lg optimus l5 a képernyő zárat ha már ngyon sokszor el lett rontva?

Figyelt kérdés
A gyermekeim el tolvajkodták a telefonomat és játszottak vele így el lett rontva a pattern. És kéri a gmail felhasználót de arra nem emlékszem mert nem kell ki be lépkedni és elfelejtettem. Hogyan tudnám ezt megcsinálni? És nem faktory resettel mert az adatok kellenének róla.
2014. máj. 4. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van net a telefonodon, akkor kérsz a gmail-edre egy jelszó emlékeztetőt..de ez csak abban az esetben működik, ha van jelenleg aktív net a telefonodon

Ha nincs, akkor csak az FR segít, nincs más megoldás

2014. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!