Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy eredeti "Kínai" telefon...

Egy eredeti "Kínai" telefon tart addig mint egy eredeti "japán" sony xperia telefon, egy árkategóriába?

Figyelt kérdés
Akarok venni telefont, és nemtudom milyet vegyek. Kb 35-45 ezer árkategóriába gondoltam! Mivel a legtöbb okostelefon, gondolok én a sony, alcatel, lenovo, fly, lg, szal amelyiken android van, gyenge élettartamu ellenben a teljesítménnyel. Mivel 2, na max 3év múlva lökhetem ki a most megvett 45 ezer forintos androidos telót, lassúlás, hardware gondok, egyéb problémák miatt! Sokan óval intenek a kínai telefonoktól mivel "1-2 év és lökheted ki" . De mivel állitólag minden ilyen árkategóriába lévő okostelefonnal ez fog történni, akkor nem mindegy ha megveszek egy Kínai ThL, vagy ZTE telefont? (csak android kell)

2014. máj. 4. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Megrendelem pandawill, vagy minidealól!
2014. máj. 4. 15:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen hulladékoknál örülhetsz, ha egyáltalán átvételkor működnek...
2014. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb kínai márkánál nincs gond a minőséggel. Vannak olyan mint az ismertebb márkák.
2014. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az antelife nagyon jó, most indult a magyar nyelvű facebook oldala. Az első 50 like után 5$ kedvezmény is jár!
2014. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!