Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 3 vagy...

Samsung Galaxy Note 3 vagy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Készülék váltás előtt vagyok (T-mobil) és az említett két készülék közül szeretném valamelyiket. Szeretném a véleményeteket kérni. Elolvastam egy csomó tesztet, videókat megnéztem a 2 telóról, de nem tudok dönteni.

2014. máj. 4. 16:05
 1/6 anonim válasza:

Szia! Szerintem a Note 3, de ezt neked kell eldöntened, hogy először is mekkora méretre van szükséged, hasznát veszed-e majd a tollnak például... nagy különbség nincs a kettőben, Note 3-nak több a rendszermemóriája 1GB-al, míg az S5-nek jobb a kamerája 3MP-el. Kinézetre szerintem a Note 3 jobb.

Remélem azért tudtam segíteni valamit, de megnyugtatásképp: Bármelyiket választod, rossz döntésed nem lesz! :-)

2014. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagy kijelző számomra nem hátrány, és a pálca is hasznos lehet. Úgyhogy maradok a Note 3nál :D
2014. máj. 4. 16:21
 3/6 anonim válasza:
Jó döntés szerintem, én is azt választanám.
2014. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"míg az S5-nek jobb a kamerája 3MP-el."


Ezen a mondaton csak nevetni tudok :D


Egyébként azon kívül, hogy ez a mondata hülyeség az első válaszolónak, másban igaza van, és azon kívül, hogy a Samsungot sosem szerettem, én is inkább Note 3-at ajánlanám, mint az S5-öt.

2014. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kommentelő, miért tudsz rajta nevetni? Valami érv esetleg? :)
2014. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én note 3at vennék, mert szerintem nagyon szép a külseje :)

A belsejében pedig úgyse fogsz különbséget érezni bárki bármit mondjon. Mind2 a mostani samsung csúcsmodell

2014. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!