Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 hamarosan. Megéri rá...

LG G3 hamarosan. Megéri rá várni, jó telefon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy a Március 27.-én debütáló LG zászlóhajósára az LG G3-ra érdemes várni?

Valyon milyen magasra tehető az ára?

Most állok telefon vásárlás elött, egy Naxus 5 és egy LG G2-között vacilálok.

Napokban figyelmes lettem, hogy hamarosan érkezik a G3.


Tudom nincs sok adat róla, de több oldal szerint ezek az adatok megegyeznek.:

-3GB RAM

-32GB belső tárhely + bővíthető

-KitKat 4,4-el érkezik

-Snapdragon Quad-core 2.26GHZ Krait 400, Andero 330

-1440*2560 wqHD 5.5" kijelző

-13MP 2160p


Egyáltalán nem biztos, hogy ezek a paraméterek megegyeznek-e a valódival. Ezt csak akkor tudhatjuk meg.

De igazán jól hangzik.


Véleményeteket szeretném kérni.

Beszéglessünk róla!



2014. máj. 4. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Az LG Manapság majdnem a legjobb csúcskategóriás telefonokat készíti.

2. Ha ilyen paraméterekkel jön, akkor érdemes rá várni, mert ennél erősebb hardverű telefon csak az S5-ben meg a Z2-ben van, vagy egyenlőek.

3. Ez lesz az első telefon hazánkban, aminek qHD-s kijelzője van.


Szóval megéri.. :D

2014. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, a kijelző. Sokan nem szeretik az ekkorát, hiszen akkor már tabletet is vehetnének.

Én nagyon szeretem.

LG-ben bízok, tudom hogy minőségi telefonokat és egyébb termékeket készítenek.

Reményked hogy az ára se lesz a csillagos ég.

Ezért a márkáért és telefonért kiadnám a 180.000-t. Természetesen Németországból hozatnám be :-)

2014. máj. 4. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az anyagára leszek kíváncsi, G2-őnek is az az egyetlen hibája, hogy csúszós ropogós műanyag
2014. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megéri rá várni, ha nem sajnálod rá a pénzt.

Az nem kérdéses, hogy a G2-nél minden téren egyel jobb lesz, de drágább is, és azért annyival nem fog többe tudni.

Ugyanúgy Snapdragon 800/801 lesz benne, tehát hardveresen nem lesz erősebb.

+1 giga RAM nem rossz, de igazából nem oszt nem szoroz, a 2 giga is elég lenne.

A kijelző 100%, hogy 1440x2560-as lesz, és biztos nem lesz csúnya, de igazából a G2 424 PPI-je is már nagyon jónak számít, különbséget max akkor látni, ha egymás mellé rakják a két telefont, és akkor is csak ha nagyon vizsgálod.

Kamerán mindig lehet javítani, szóval az biztos jobb lesz, legrosszabb esetben megkapja a G2 kameráját, de 4k-s videózással, de igazából már az is elég lenne.

A bővíthető memória nagy plusz, pláne, hogy a G2 szoftvere nagyon sok helyet foglalt a G2-n, és valószínűleg ez G3-on is így lesz.


Nagyot változtatni max szoftveren lehetne, de attól félek nem fognak. Ugyanaz a csicsás, túl színes, túl sok animációs szart fogják rárakni, ami biztos sokaknak tetszik, de én rá sem bírok nézni.


Azon sem lepődnék meg, ha vízálló lenne, lenne benne ujjlenyomatolvasó, és heartrate monitor meg ilyen hülyeségek, LG mindig is jó volt a Samsung másolásában, de engem különösebben egyik sem érdekel, ha lesz benne, ha nem, sokat nem ad hozzá, bár a vízállóságnak lenne egy kis értelme.

2014. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SylwerStone ***** válasza:

Nem ugyanaz a csicsás felületet lesz, mint a G2-n.

[link]

2014. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nekem se jön be ez a túl csicsázott menü.. Tele gyári apokkal, amikre szerintem rengeteg embernek nincs szüksége.

Nexus 5-ben azt tetszett meg nagyon, hogy szűz az egész, úgy szabhatjuk ahogyan mi szeretnénk.

Örülnék, ha az LG és a forgalmazók nem pakolnák tele minden féle fix appal, mert akkor szerintem sok ember megfontolóra venné a vételt.

2014. máj. 4. 13:32
 7/8 bigfec97 ***** válasza:
Nekem LG G2 van és egyáltalán nem túlcsicsázott a szoftver.Igenis nagyon sok hasznos funkciója van pl:quickmemo,qslide alkalmazások, oldalra csúsztatás stb. Ha meg csak ez az egy fondotok van vele ki lehet rootolni.
2014. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy hónapja használom és soha nem utáltam még így telefont. Olyan lassú mint az korábbi Iphone 3gs- em ami lassan már 5 éves! Ne vegyetek ilyet!!!!
2015. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!