Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonom. Tanácsokat...

Első okostelefonom. Tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés
Heló! Első okostelefonomat szeretném megvásárolni! De én annyira nem ismerem ki magam e téren, ezért szeretnék segíséget kérni. Milyen okostelefont ajánlotok, ha sokat utaznék vele, szeretném, ha memóriakártya nélkül is egész jó vinyója legyen, gyors legyen, és lehetőleg a Minecraft PE menjen rajta? :P Előnyben részesítem a Samsungot, a HTC-t, a Sonyt, és az LG-t. Szóval? :P

2014. máj. 4. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Samsung Galaxy Ace3-ammal, amit karácsonyi ajándékba kaptam a szüleimtől (szintén első okostelefonnak) meg vagyok elégedve. Sokkal gyorsabban merül, mint a régi - nem okos- telefonaim, de amint megtudtam, ennek, ezeknek a típusú telefonoknak(az okostelefonoknak) ez amolyan általános hátulütője.
2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S3

Ezek biztosan viszik a Minecraft Pe-t.

2014. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az az első kérdés, hogy mennyit szánsz rá?

Aztán hogy WP vagy android vagy iOS?

WP re nincs MCPE, viszont SurvivalCraft van, ami szerintem jobb mint a PE.

2014. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, mielőtt azt hinnéd, hogy valami 15 éves kis tini vagyok, jelzem, 32 vagyok, és ez az első ilyen telefonom. Néhány évig szeretném ha bírná a gyűrődést(szellemi munkát végzek, szóval nem építkezéseken kell bírnia).
2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos 1 év után valószínűleg lassú lesz, fagyni fog, ez az android másik hátulütője.(A nem felső, csúcs kategóriában)
2014. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Ha nem szar telefont vesz, akkor nem, nem fog fagyni 1 év múlva sem, még középkategóriában sem.


Kérdező:

1) Telefonba nincs vinyó, belső memória/tárhely vagy ilyesminek nevezd inkább

2) Árat írhatnál, mert ha írok neked egy Nexus 5-öt, és kiderül, hogy 30-nál többet nem akarsz rá költeni, akkor feleslegesen koptatom a billentyűzetet.

2014. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Nekem 1 éves volt a Sony Xperia Solám amikor elkezdte ezeket. És akkor még középkategóriásnak számított.

2014. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Illetve amikor vettem
2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Androidos kéne, semmiképpen sem Galaxy Ace (1,2,3), és a keret kb 60.000 forint.
2014. máj. 4. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:

#7


Azért ennyire ne menjünk bele a múltba, lehet, hogy régen ez így volt (sőt, biztos, ezt én is elismerem), de azóta a mobilipar rendesen fejlődik.

Középkategóriában már egy Snapdragon 400-as telefonnal nincs semmi baj, és egy év után sem lesz.


60k-ért Nexus 4, Xperia SP, Moto G trió közül választanék egyet. Lehet újonnan kicsivel drágábbak, de akkor megéri használtan venni, mert újonnan csak rosszabbat kapsz ennyiért.

Nexus 4 a legjobb ezek közül, az nem is kérdéses, viszont az aksija elég gyenge, átlagos, vagy talán egy kicsivel még átlag alatti is az üzemideje, szóval ha ez nagyon fontos, akkor lehet a másik kettő közül választanék egyet, gyengébbek, rosszabbak, de jóval tovább bírják a gyűrődést.

2014. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!