Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beex M1D vagy Samsung Galaxy...

Beex M1D vagy Samsung Galaxy Pocket Neo. ~ Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Na szóval azon gondolkodom, hogy e két telefon közül melyiket vegyem meg! Kérlek benneteket, hogy írjatok nekem jó és rossz dolgokat mindkét mobilról akinek van SZEMÉLYES tapasztalata! Más telefonra nem költenék, hogy maradjon, mert még 13 éves vagyok! TwT Előre is köszönöm a válaszokat! :]]

2014. máj. 5. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pocket neo mindenképp. A másiknak nagyon kevés már a memóriája. Én másodlagos telefonnak vettem a kis samsungot, de annyira megszerettem, hogy ezt használom. Ahhoz képest, hogy papírforma szerint nem egy nagy dobás, egész jól fut. Január óta van meg, egyszer sem fagyott. Pici kijelző, könnyen elfér a zsebben, plusz az akksija is sokáig bírja. Facebookra, emailre, viberre tökéletes.
2014. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem beex-em van ès imádom :) sokkal jobb mint a pocket neo :) irhatsz privátba ès akkor elmondok rola mindent ès ha szeretnèd vidit vagy kèpet is kuldok :)
2014. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Samsung mindenképp.

- Tesomnak is beex M1D-je van és nem rég kapta de lassan kapcsol be, igaz hogy nagyobb kijelző de akkor is szarabb. Mert beexnek csak 512mb tárhelye van pocketnek 1gb felett.

2014. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!